IGNATZ I DOBRZE BĘDZIE

 

Przedstawiamy Wam pierwszy solowy projekt Ignatz I pod tytulem "Dobrze będzie", nakładem LSM RODZINNE NAGRANIA, przy wsparciu SIŁA-Z-POKOJU VERSION RECORDS.

 

Jestem Ignatz I i chciałbym Wam zaprezentować mój pierwszy autorski materiał, zawierający 10 kompozycji i tekstów niosących uniwersalny przekaz kultury reggae, nagranych przez GETO BLASTA BAND. Na płycie usłyszycie wiele solówek gitarowych zagranych przeze mnie. Jest to zbiór moich przemyśleń dotyczących współczesnego świata, na które wpływ mają różne style muzyczne i związana z nimi kultura.

 

Ignatz I pochodzi z Lublina, z dzielnicy LSM. Współzałożyciel zespołu GETO BLASTA (2003 rok) w składzie: Natty-B, Junior Stress, V-Tech. Komponuje, pisze teksty, gra na gitarze i śpiewa reggae, ale też stosuje kombinacje brzmień bluesa i hip-hopu. Współpracuje z różnymi artystami, dogrywając gitarę i wokal.

 

 

Efektem jego doświadczeń jest solowa płyta, która nosi tytuł „Dobrze będzie”, zawierająca 10 kompozycji stworzonych w ciągu ostatnich paru lat. Poprzez muzykę pragnie, by do słuchaczy dotarły dobre emocje i myśli, wprawiając w pozytywny stan ducha, wibrację, trans, który będzie jednoczyć ludzi. Jest także buntem wobec otaczającego nas zła i niesprawiedliwości.

 

 

Płyta została nagrana przez GETO BLASTA BAND (Ignatz I – wokal i gitara, Junior Stress – wokal i bębny, V-Tech – perkusja, Daniel Słomiński – bas) oraz Martita, Aleksandra Skocz i Katarzyna Zborzeń – chórki, Check All – klawisze; nagrana w: REDLINE STUDIO, STUDIO BOMBA, GETO BLASTA STUDIO; mix i mastering – REDLINE STUDIO.  

 

 

Tracklista:

01. Dobrze będzie

02. Dlaczego

03. Jah jest

04. Swój czas

05. Czemu nie potrafisz

06. To dla mnie ból

07. Zabiore Cię

08. Zawsze wiedziałem

09. Łap ten wiatr

10. Obojętność

 

CENA / PRICE:

20 PLN

Kup płytę / Buy

Samplery

DOBRZE BĘDZIE
TO DLA MNIE BÓL